Newsletter subscribe

Wydawaj z fantazją

Pomysły na Sylwestra: w górach, na balu czy z Polsatem?

Opublikowane: 4 grudnia 2017 o 09:15   /   przez   /   komentarze (0)

Mówi się, że „jak w Sylwestra, tak przez cały rok”. Nic więc dziwnego, że chcemy spędzić ten dzień radośnie i z pełnym entuzjazmem. Pomysły na Sylwestra mamy różne: jedni wolą spędzać go aktywnie, inni w gronie znajomych lub na wystawnym balu. Jedno jest pewne – to jedyna taka okazja w roku, więc warto dobrze ją wykorzystać!

Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami. Nie chcesz spędzić Sylwestra z Polsatem? Najwyższa pora rozpocząć więc planowanie. W ten wieczór możesz bawić się na domówce u znajomych lub na koncercie na rynku w Twoim mieście. Jeśli jednak chcesz, aby ta noc była naprawdę wyjątkowa, poznaj nasze pomysły na Sylwestra.

Niech żyje bal!

Najbardziej klasycznym sposobem powitania Nowego Roku jest wzięcie udziału w balu sylwestrowym. Hotele i restauracje kuszą ofertami gwarantując szampańską zabawę, tańce do białego rana i wyśmienite jedzenie. Nie jest to jednak tania przyjemność. W zależności od lokalu, bal sylwestrowy od 200 do nawet 900 zł za osobę.

Niektóre hotele oferują też bal połączony z noclegiem. Jest to dobra opcja, jeśli wybierasz się na bal sylwestrowy poza Twoim miastem. Cena takiej oferty wynosi zwykle ponad 1000 zł.

Ciekawą opcją są też kluby, gdzie na Sylwestra organizowane są imprezy zamknięte. Ich ceny są zazwyczaj sporo niższe, ale nie obejmują posiłków, a niekiedy również alkoholu. Wiele tego typu lokali oferuje ciekawe pomysły na Sylwestra w postaci imprez tematycznych. Możesz bawić się w rytmach ulubionej muzyki i w przebraniach pasujących do głównego motywu. Zabawa w klubie będzie miała znacznie lżejszą atmosferę niż wystawny bal sylwestrowy. Jeśli nie lubisz wystawnych imprez, to propozycja dla Ciebie.

Pomysły na Sylwestra w górach, na balu czy z Polsatem?

Sylwester w górach – opcja dla aktywnych

Jeśli nie czujesz się dobrze na wystawnych przyjęciach, możesz przywitać Nowy Rok nieco bardziej aktywnie i bliżej natury. Sylwester w górach staje się coraz bardziej popularny. Dzień możesz spędzić szalejąc na stoku lub podziwiając widoki podczas wycieczki, a wieczorem bawić się przy góralskiej muzyce.

Ceny kilkudniowego pobytu w górach w terminie noworocznym zaczynają się od około 700 zł za osobę. Wiele hoteli w swoich ofertach zawiera również bal sylwestrowy, kulig i inne atrakcje. Jeśli zdecydujesz się na taką ofertę, musisz liczyć się z wydatkiem powyżej 1000 zł.

Marzy Ci się sylwester w górach, ale najlepiej bawisz się w gronie znajomych? Możesz namówić ich na wspólny wyjazd i wynajęcie domku. Będzie to Was kosztować około 4-5 tys. zł, jednak koszt rozłoży się na wszystkich uczestników wycieczki.

Pomysły na Sylwestra w górach, na balu czy z Polsatem?

Gdzie na Sylwestra? Za granicę!

Jeśli marzysz o zagranicznym wyjeździe, Nowy Rok może być dobrą okazją, by to marzenie spełnić. Biura podróży mają w ofercie wiele atrakcyjnych sylwestrowych wycieczek. Dostępne są zarówno wyjazdy jednodniowe – obejmujące całodzienne zwiedzanie miasta, zabawę na świeżym powietrzu oraz powrót autokarem po północy – jak i dłuższe pakiety. Ceny wycieczek bez noclegu zaczynają się już od około 400 zł za osobę.

Możesz też spędzić Sylwestra za granicą samodzielnie organizując wyjazd. Loty w obie strony do europejskich miast w terminie około sylwestrowym kosztują od 500 zł w górę. Jednak śledząc serwisy z promocjami lotniczymi, możesz upolować znacznie lepszą cenę. Aby zmniejszyć koszt wycieczki, poszukaj noclegu na stronach typu Airbnb czy Couchsurfing.

Oryginalne pomysły na Sylwestra

Chcesz, aby ten Sylwester był inny niż wszystkie? Weź pod uwagę propozycje kin i teatrów. Teatry organizują specjalne nocne przedstawienia i koncerty. W czasie przerw wiele z nich oferuje przekąski i wino, a o północy kieliszek szampana. Ceny takich spektakli wahają się od około 100 do 300 zł.

Także kina to miejsca, gdzie na Sylwestra można znaleźć ciekawe propozycje. Wiele z nich oferuje na ten wieczór specjalne maratony filmowe. Taka przyjemność kosztuje od 70 do 150 zł.

Sylwester bez wątpienia jest okazją, kiedy warto zaszaleć. Obawiasz się, że po kosztownym świętowaniu Bożego Narodzenia, będzie to zbyt duże obciążenie dla Twojego budżetu? Wspomóż się szybką pożyczką przez Internet! Dzięki temu spędzisz wymarzonego Sylwestra bez zaciskania pasa i wyrzutów sumienia.

Oceń wpis!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Komentarz
Imię Email WWW